کارشناسي خودرو:تامين منافع بيشتر براي کارشناس

کارشناسي خودرو:تامين منافع بيشتر براي کارشناس

کارشناسي خودرو:تامين منافع بيشتر براي کارشناس

1398/07/22

کارشناسی خودرو وتامین منافع بیشتر برای شخص کارشناس 

یک نکته بسیار مهم  :

همان گونه که در سنوات گذشته عرض شد کارشناس خودرو با کارشناس رنگ و کارشناسی خودرو با کارشناسی رنگ دو فن متفاوت و اتفاقا متقابل هستند.

یک کارشناس خودرو وظیفه بررسی مواردی همچون سلامت پلتفرم بدنه ، اسکلت فلزی (شاسی)، کشف اقدامات تخصصی وترمیمی انجام شده روی اسکلت وبدنه فلزی خودرو ، همچنین تشخیص وتعیین قسمتهای رنگ شده و بررسی کامل فنی خودرو ، تعیین میزان افت ضریب ایمنی سرنشینان و مراقبت نسبی ازجان و مال خریدار را برعهده دارد . اما وظیفه کارشناس رنگ فقط تشخیص وتعیین بخش رنگ شده خودرو بوده و به همین مقدار اکتفا مینمایند  والبته متاسفانه در واقع همین مقدار تشخیص ، مطلوب خریداران محترم می باشد . واین نوع نگاه خریداران نقطه تقابل اعلام نظر کارشناس خودرو و کارشناس رنگ است .

نکته مهم آن است که بدانیم : منافع کارشناس خودرو ، فقط زمان تایید یک خودرو تامین میگردد ، در این صورت است که خریدار به جهت خرید یک خودروی خوب با تایید کارشناس منتخب و فروشنده به دلیل انجام یک معامله خوب با تایید نظر یک کارشناس خودرو ، رضایتشان جلب ، و هر دو طرف یک پایگاه تبلیغ برای کارشناس خودرو خواهند شد و هیچ یک خود را متضرر این اقدام نمیدانند . بنابراین برخلاف اذهان عمومی و اظهارات افرادی برای تخریب افکار خریداران یا فروشندگان ، عدم تایید سلامت یک خودرو توسط یک کارشناس بیش از پیش وی را (کارشناس خودرو) متوجه ضرر خواهد کرد . پس اینگونه نپنداریم که اگر خودرویی به تایید کارشناس خودرو نمیرسد ، هدفی در پس آن نهفته تا از این راه کارشناس درآمد بیشتری کسب نماید . والله که این گونه نیست .

کارشناس خودرو بر حسب وظیفه ذاتی خود بیشتر برای حفظ جان ومال خریدار وسرنشینان باید تمام دانش وفن خود را برای حصول نتیجه بکار گیرد . وقطعا زمانی که به نتیجه مطلوب برسد و خودرو سالم باشد خوشحال و برعکس آن ناراحت خواهد شد .

از توجه شما سپاسگزارم .

 

کارشناس خودرو

ذوالقدریان

09129214677

اینستاگرام:

https://instagram.com/_u/autoexpertzollghadr

تلگرام :

https://t.me/joinchat/AAAAAEL6TjzQ_5XSE3Os7A

 


طراحی وب سایت توسط گروه تبلیغاتی پرین پرواز